אוויר נקי יותר עבור ילדינו

זיהום אוויר ואיכות האוויר זו בעיה אמיתית. לניסאן יש פתרון אמיתי ואמין לאפס פליטת מזהמים: רכב חשמלי. באמצעות נהיגה ברכב חשמלי, אתה מפחית את רמת הזיהום שאתה מייצר ובונה עתיד טוב יותר עבורך ועבור הדורות הבאים.

לטהר את האוויר

החל מבעיות בריאותיות ונזק לחיי הבר ועד לגשם חומצי וההתחממות הגלובלית, ההשפעות המזיקות של זיהום האוויר הן רבות. והן נעשות גרועות יותר. זו הסיבה שבניסאן, אנו מגבירים את מאמצינו להלחם בבעיות זיהום האוויר. באמצעות נהיגה ברכבים החשמליים של ניסאן, אנו יכולים לסייע בהפחתת פליטות הפחמן שלך ולטהר את האוויר. המשמעות היא שאינך מוגבל במקומות בהם תוכל לנהוג הודות לאפס פליטת מזהמים, אתה חופשי לנוע בכל מקום. עבור ניסאן, איכות אוויר טובה יותר היא איכות חיים טובה יותר.

לשמור על אוויר נקי - תמונה של טורבינות
ניסאן ליף - מבט מלפנים בנסיעה בעיר

מובילים את המאבק, עוברים לחשמלי

כדי להביס את זיהום האוויר, אנו צריכים לצמצם את פליטת המזהמים שלנו. ללא פליטת CO2 מצינור הפליטה או גורמי זיהום אוויר בעלי השפעה מזיקה לבריאות בני האדם, הרכבים החשמליים של ניסאן הם התשובה. כחלוצים בתחום ה-EV (Electric Vehicle) עם שנים של נסיון, אנו מובילים את הדרך בהעלאת נוכחותם של רכבים חשמליים, ובכך מפחיתים את הפצת מנועי בעירה פנימית ומצמצמים את פליטת המזהמים. זוהי מלחמה קשה, אבל עם רכב חשמלי, יש לנו נוסחה מנצחת.