טכנולוגיה 100% חשמלית

במשך עשרות שנים עבדו המומחים שלנו על סוללה לרכב, וסללו את הדרך לגרסאות חדשות ומשופרות. עתה ביצענו שינוי מהפכני. הסוללה החשמלית תסייע לנו להשיג מקסימום הנאה בנהיגה, להפחית את פליטת המזהמים, לשפר את הדרך בה אנו צורכים אנרגיה, וליצור חברה ברת-קיימא וטובה יותר.

טכנולוגיה מחשמלת

סוללת הליתיום המהפכנית של ניסאן היא קומפקטית, בטוחה, חזקה ועמידה, עם רמת שביעות רצון גבוהה מהלקוחות שלנו. הסוללה, יחידה טכנולגית חדשנית ביותר, ניתנת למחזור ב-99%  - בסוף תקופת השימוש שלה היא מפורקת וחלקיה השונים ממויינים לפני שהם זוכים לחיים שניים, תומכים בניהול אנרגיה וקיימות. ללא ספק מרשים ביותר.

טכנולוגיה חשמלית - בחור נוהג בניסאן LEAF
ניסאן LEAF רכב משפחתי 100% חשמלי - מבט מלפנים בנסיעה בגשר
מבט מקרוב על יחידת ההנעה של הרכב החשמלי של ניסאן

לחסוך עם אנרגיה חשמלית

נסיעה ברכב חשמלי אינה רק דרך נהיגה אפשרית. זוהי דרך חיים. בחירה ברכב חשמלי מספקת עבורך שליטה מלאה בהוצאות השוטפות של הרכב, מבלי להוציא כספים על דלק, 20% פחות חלקים נעים משמעותם עלויות תחזוקה נמוכות, סיכון נמוך יותר לתקלות, האפשרות ליסוע באופן חופשי באזורים מיושבים ולהטעין במשך שעות הלילה כדי להקטין את חשבון החשמל. חסכון בכסף, שיפור איכות החיים.

ניסאן LEAF מבט על רצפת השלדה, סוללה ומנוע
טעינה מהירה - אילוסטרציה של טעינת הרכב החשמלית דרך אפליקציה בסמארטפון

טעינה מהירה

כשפיתחנו את את הסוללה החשמלית של ניסאן חשבנו עליך. לא רק שהיא אמינה וחסכונית, אלא שהיא בנויה עבור הנוחות שלך. עבור המקרים בהם אתה צריך לצאת לדרך מיד, הרכבים החשמליים של ניסאן מגיעים עם נקודת טעינה מהירה בנוסף לנקודת הטעינה הסטנדרטית, המאפשרת לך להטעין כ-20% עד 80%  מנפח הסוללה תוך 60 דקות. חנה, התחבר לחשמל והודות לטעינה המהירה תחזור לכביש בנוחות תוך זמן קצר.