עתיד של ערים חכמות ונקיות יותר

בדמיוננו אנו רואים את הערים העתידיות מאוכלסות על-ידי הרכבים החשמליים שלנו עם תחנות טעינה פרושות בכל פינה ושכולם יכולים להטעין בביתם. ערים חכמות בהן בניינים, בתים ורכבים מקושרים בסנכרון מלא. עם רכבי אפס זיהום שלנו, אנו נוטלים את הפיקוד כדי להבטיח מרחב מחיה נקי יותר, ירוק יותר וחכם יותר להנאת כולם.

מזרימים חשמל לעיר שלמה

הרכבים החשמליים של ניסאן הינם הרכבים היחידים בשוק המשמשים עבור הערים החכמות שלנו בעתיד. באמצעות הרכבים שלנו המשמשים כמרכזי אנרגיה ניידים, הערים שלנו יכולות להשתלב לכדי מרחבי מחיה ירוקים. רכבים חשמליים, בתים, משרדים, עסקים וכפרים מרוחקים יוכלו להשתלב לכדי יצירת רשת חכמה שבה סוללות משומשות יזכו לחיים חדשים ולשמש כספקיות חשמל. כך ניתן יהיה לנהל ולשתף אנרגיה מתחדשת ונקיה אשר לעולם לא תתבזבז על-ידי שימוש של אנשים. הרכבים החשמליים של ניסאן הם תחנות הדלק של העתיד.

ניסאן ליף מבט מלפנים בנסיעה בכביש מחלף
ערים חכמות לפי ניסאן - אייקון ללא זיהום אוויר
ערים חכמות של ניסאן, מבט על על עיר מוארת בלילה

חכמת רחוב

אנו בניסאן רואים הרבה מעבר לרכב, ולכן פיתחנו את הטכנולגיה החדשנית שלנו Vehicle-to-Grid. העתיד כבר כאן. בקרוב רחובות הערים ירושתו בבתים המשתמשים בטכנולוגיה המתקדמת הזו של ניסאן, כך שאם אתה מגיע לביתך עם טעינה עודפת, הבית שלך יוכל להשתמש באנרגיה שנצברה בסוללת הרכב או אפילו למכור אותה חזרה לרשת החשמל. בזמני צריכת שיא אפילו תרוויח מזה וגם תתמוך במערכות ניהול העיר. אף אנרגיה לא תתבזבז, ואף נרוויח יותר כסף. זה חכם!

קולטים סולארים - טכנולוגית vehicle-to-grid
אחסון אנרגיה במערכות ניסאן - ניסאן LEAF מחוברת למטען

אנרגיה בשליטה שלך

עם מערכת XStorage המהפכנית שלנו, אתה יכול לחסוך כסף ולהיות בשליטה מלאה על צריכת האנרגיה שלך, תוכל להטעין בשעות בהן תעריף החשמל נמוך, להשתמש בחשמל שצברת עבור הבית בשעות תעריפי שיר. אבל זה עוד משתפר. מערכת אחסון האנרגיה xStorage  מורכבת מסוללות חשמליות חדשות או ממוחזרות של ניסאן, וניתן להטעין אותה באמצעות הרכב החשמלי שלך באמצעות טכנולוגיית Vehicle-to-Grid שלנו. כל האנרגיה ממוחזרת לשם חיים ירוקים ויעילים יותר.

לתשומת ליבך:
מערכת xSTORAGE אינה זמינה בישראל ונמכרת רק בחלק ממדינות אירופה.